حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید نماد خاصی را تحلیل کنید یا میخواهید پیش بینی کنید که وضعیت نماد مورد نظرتان در روزهای آینده چگونه خواهد بود. احتمالا بعضی از نمادهای سبد سهامتان شما را نگران کرده و میخواهید از نظر نکنیکالی یا بنیادی برای شما روشن شود که تکلیف این سهم از دید تحلیل گران برجسته بازار چگونه خواهد بود. اگر قصد خرید دارید حتما برای شما بسیار مهم است که وضعیت سهم مورد نظر برای خرید مناسب هست یا نه. اگر قصد فروش یک سهم را دارید قبل از فروش اجازه دهید باتجربه های بازار در مورد فروش آن نظر بدهند. تمام آنچه که شما از تحلیل یک نماد نیاز دارید در این قسمت در دسترس شما خواهد بود. سفارش از شما و باقی کارها با تیم تحلیل ما. فقط    کافیست به ما اعتماد کنید. کمترین هزینه ممکن برای حفظ سرمایه های باارزش شما و دریافت سودهای کم ریسک و منطقی در جریان بازار  فقط با پر کردن یک فرم ساده و هزینه اندک در اختیار شماست

رقم پیشنهادی ما برای تحلیل نماد مورد نظر شما تقریبا در حد رایگان است. فقط یک بار اعتماد کنید تا متقاضی همیشگی ما باشید.


 

  چطوری تحلیل نماد مورد نظرم را سفارش دهم؟

 برای شروع ابتدا باید در سایت ما عضو شوید. عضویت رایگان هم برای دریافت تحلیل کافیست. برای ثبت نام از منوی بالای سایت بخش پنل کاربری یا از طریق لینک ثبت نام اقدام کنید. عضویت در نمادسنج بسیار سریع و در کمتر از یک دقیقه قابل انجام است. فقط با پر کردن یک فرم ساده  و تایید ثبت نام از طریق ایمیل، به همین سادگی! وقتی از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شدید در سمت راست سایت پنل کاربری شما نشان داده میشود.(شکل زیر)

analysis req

از قسمت "ثبت سفارش و درخواست" و سپس "درخواست تحلیل نماد" به راحتی میتوانید  تحلیل نماد مورد نظر خود را از تیم با تجربه تحلیل ما درخواست کنید. ظرف کمتر از یک روز کاری تحلیل کامل برای شما ایمیل می شود

 

 

اگر شما هم از حرفه ای های بازار سهام هستید احتمالا با ابزارهایی مثل فیلتر دیده بان بازار یا اندیکاتور به خوبی آشنایی دارید. تیم کدنویسی نمادسنج این افتخار را دارد که برای اولین بار در کشور خدمات خود را برای طراحی فیلتر و اندیکاتور سفارشی به صورت آنلاین ارائه دهد و کاملا آماده دریافت سفارشات شماست. توضیحات فیلتر یا اندیکاتور مد نظرتان را بنویسید و آن را در قالب یک فایل ورد یا پی دی اف برای ما آپلود کنید. در اسرع وقت سفارش شما   بررسی شده و در صورتی که از نظر فنی قابل پیاده سازی باشد تعیین قیمت می شود که با تایید و پرداخت آن ، بلافاصله پیاده سازی درخواست شما آغاز می شود.

 


 

 چگونه فیلتر یا اندیکاتور مورد نظرم را سفارش دهم؟

 

راه اول:

با شماره 09104560006 تماس بگیرید یا به همین شماره درخواست خود را تلگرام کنید یا پیامک بزنید یا میتوانید به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بزنید

 

راه دوم:

 برای شروع ابتدا باید در سایت ما عضو شوید. عضویت رایگان هم برای سفارش کد فیلتر یا اندیکاتور کافیست. برای ثبت نام از منوی بالای سایت بخش پنل کاربری یا از طریق لینک ثبت نام اقدام کنید.  عضویت در نمادسنج بسیار سریع و در کمتر از یک دقیقه قابل انجام است. فقط با پر کردن یک فرم ساده  و تایید ثبت نام از طریق ایمیل، به همین سادگی! وقتی از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید ، در سمت راست سایت ، پنل کاربری شما نشان داده میشود.(شکل زیر)

 

 

filter req

از قسمت"ثبت سفارش و درخواست" و سپس "درخواست فیلتر و اندیکاتور سفارشی" به راحتی میتوانید  کد مورد نظر خود را از نمادسنج درخواست کنید.

اگر کاربر ویژه نمادسنج باشید به تمامی بخش های ویژه سایت نمادسنج دسترسی خواهید داشت. مهمترین بخشی که برای شما باز خواهد شد بخش سیگنال های بورسی ویژه است. سیگنال های بورسی ویژه توسط تیم تحلیل نمادسنج ارائه می شوند و با در نظر گرفتن شرایط پرنوسان بازار ایران با دقت بررسی می شوند. این سیگنال ها ابتدا توسط چند تحلیل گر خبره استخراج می شوند و سپس در کل گروه مورد بررسی قرار می گیرند. در صورت تایید توسط اکثریت گروه و کم ریسک بودن سیگنال و دارا بودن درصد بالایی از احتمال سود دهی در  سایت منتشر می شوند.  در انتهای هر ماه بازدهی سیگنال ها بررسی شده و نتایج آن در سایت منتشر می شود. برای سیگنال ها حد ضرر تعیین میشود و این باعث می شود در بدترین حالت ممکن با کمترین ضرر از سهم مورد نظر خارج شوید. شرایط تکنیکال و بنیادی و بازیگران سهم در ارائه سیگنال ها با وسواس زیادی بررسی می شوند  و نمادسنج این اطمینان را به شما می دهد که با مدیریت مالی مناسب و پایبند بودن به قواعد خرید و فروش و حد ضرر ،  با خیالی آسوده از سیگنال ها استفاده کنید تا این بار بازار را کاملا هم جهت با خود و با ارقامی متفاوت از سوددهی تجربه کنید.

با توجه به درخواست شما کاربران عزیز مبنی بر ارائه فیلترها و اندیکاتورهای آماده قابل استفاده ، بخشی در سایت نمادسنج تحت عنوان فروشگاه فیلتر و اندیکاتور اضافه شده است. سعی ما بر آن است تا در این بخش فیلترها و اندیکاتورهای مهم و کاربردی که قبلا در جای دیگری ارائه نشده را قرار دهیم. قیمت فایل های این مجموعه با توجه به حجم کاری آن  تعیین خواهد شد ولی تا جایی که امکان دارد تلاش خواهیم کرد تا هزینه شما کاربر محترم کمترین مقدار ممکن   باشد و به راحتی بتوانید مطالب مورد نیاز خود را دانلود کنید.

نمادسنج در نظر دارد به زودی خدمات آموزش حضوری و آنلاین خود را با بهره گیری از تحلیل گران با تجربه خود در اختیار شما علاقمندان عزیز قرار دهد. بدین منظور کلاس هایی در مجموعه نماد سنج به صورت حضوری برگزار خواهد شد که شامل تمامی عناوین تحلیل تکنیکال و بنیادی خواهد بود. در صورت آغاز دوره جدید از طریق همین صفحه شرایط و جزئیات کلاس ها اعلام خواهد شد.بدیهی است که تمامی کلاس ها در صورت رسیدن به حد نصاب نفرات برگزار خواهد شد و اگر کلاسی مورد استقبال قرار نگیرد آموزش ها به صورت خصوصی با شرایط متفاوت به علاقمندان ارائه می شوند.

صفحه1 از2