امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پس از مشکلات زیادی که در  بخش فروشگاه نمادسنج داشتیم تلاش بسیاری شد تا این بخش از سایت را کاملا تغییر داده و نسخه مدرنتری از فروشگاه را عرضه کنیم.خبر خوب اینکه امروز پس از مدت ها تلاش این اتفاق خوب افتاد و حالا فروشگاه نمادسنج کاملا متفاوت با گذشته و بصورت مدرن تر کار خود را ادامه خواهد داد. البته فعلا نسخه آزمایشی آن را روی سایت اجرا کرده ایم تا در صورت تست موفقیت آمیز از آن استفاده کنیم.

 

با تشکر و سپاس فراوان

مدیریت نمادسنج

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

حدود چند ماه پیش بود که خبر حملات گسترده به سایت نمادسنج توسط هکرهای غربی در خروجی سایت قرار گرفت. جذابیت دامنه های دات آی آر اینبار گریبانگیر سایت نمادسنج شده بود. گروههای مختلف هکری سعی در اخلال در عملکرد سایت را داشتند. کدهای زیادی به سمت سرور ما روانه شد که متاسفانه تا حدی نیز موفقیت آمیز بودند. تیم فنی با یک تحلیل اولیه متوجه شدند که حملاتی مشابه به تعداد زیادی سایت ایرانی باعث اختلال و بعضا تعطیلی آنها شده است. برای همین به سرعت وارد عمل شد و بدون استفاده از شرکت های خارجی و فقط با استفاده از دانش بومی ایرانی موفق به بستن حفره ها و پاک کردن کدهای مخرب از سایت شدند. جالب اینکه بخش زیادی از سایت های مشابه که با حملاتی از این دست روبه رو شده اند هنوز هم با این مشکلات دست به گریبان هستند. اما در نمادسنج ، پس از مدت ها تلاش بی وقفه توسط تیم فنی  بالاخره تمام مشکلات امنیتی سایت برطرف شده و اکنون سایت از هر نظر در زمره امن ترین درگاهها به شمار می رود. 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تیم فنی نمادسنج هرگز دوشنبه نخستین روزهای آذرماه 94 را فراموش نخواهد کرد. حملات هکری گسترده از شب دوشنبه به سایت نمادسنج آغاز شد. هنوز هدف این حملات هکری مشخص نشده است و هویت این هکرها نامعلوم باقی مانده است.

آنالیز تیم نمادسنج نشان می دهد بخش زیادی از این حملات از سرورهایی در نیوجرسی آمریکا و جنوب رومانی انجام شده و با تزریق کدهای مخرب به سرور نمادسنج قصد گرفتن دسترسی سطح پایین به محتویات سایت را داشته اند که خوشبختانه این حملات تا کنون ناکام مانده اند. البته این حملات هنوز هم ادامه داشته و تیم فنی نمادسنج در حال بررسی هر چه بیشتر موضوع و رفع مشکل هستند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در بورس ایران به راحتی می توان کسانی را یافت که بسیار علاقه مند به معاملات بسیار کوتاه مدت یا به عبارتی خرید و فروش طی چند روز کاری هستند. تیم تحلیل مجرب نمادسنج این افتخار را دارد که از امروز از طریق بخش ایستگاه نوسان پاسخگوی نیاز این عزیزان باشد. اگر هیجان را کنار زده و مراقب حد ضررها و هشدارهای تیم تحلیل باشید و به موقع و بلافاصله با برخورد سهم به هدف مورد نظر از سهم خارج شوید ، این بخش برای شما بسیار سودآور و در عین حال جذاب خواهد بود. 

صفحه1 از2